Ali Martinez prognozuje, że Cardano (ADA) przebije ten poziom i ruszy na północ. Przedsprzedaż KangaMoon nabiera tempa | Wiadomości | CrypS.

Ali Martinez prognozuje, że Cardano (ADA) przebije ten poziom i ruszy na północ. Przedsprzedaż KangaMoon nabiera tempa

Reklama
W jakie kryptowaluty inwestować

Rynek kryptowalut słynie ze swojej zmienności. Idealnym przykładem jest fakt, że czołowe altcoiny, takie jak Cardano (ADA) i Solana (SOL), nie zostały oszczędzone w czasie ostatniej korekty i obie monety tymczasowo doświadczyły spadku cen. Tymczasem pośród tych zawirowań nowi gracze wstrząsają rynkiem.


W szczególności KangaMoon (KANG) przyciągnęła uwagę świata imponującymi statystykami przedsprzedaży i wprowadzeniem innowacyjnej funkcji hybrydowej, która plasuje ją wśród najlepszych kryptowalut do kupienia w 2024 r.

Cardano (ADA) stoi w obliczu krótkotrwałego kryzysu

Cardano (ADA) od dłuższego czasu walczy o wybicie się ze swojej cenowej stagnacji, ale wartość rynkowa tego altcoina spadła w ciągu ostatniego miesiąca aż o 21%. Wartość TVL blockchaina tego projektu również ucierpiała, ponieważ w tym samym okresie spadła o około 18%. Jednak pomimo ostatnich niepowodzeń token ADA utrzymał znaczne zyski od początku roku, rosnąc ponad 43% od października 2023 r.

Tymczasem znany analityk z tego rynku – Ali Martinz – patrząc na wykres cenowy tego aktywa pozostaje optymistą co do jego perspektyw. Jak napisał w niedawnym poście na X:

W przypadku Cardano tak naprawdę nic się nie zmieniło. Wartość ADA jest dokładnie tam, gdzie powinna, konsolidując się w przedziale od 0,55 do 0,80 USD przed wybiciem do 1,70 USD.

Pomimo obecnego spadku cen, spora liczba inwestorów nadal pozytywnie ocenia token Cardano w dłuższej perspektywie. To zaufanie zostało wzmocnione pomyślnym wdrożeniem hard forku Vasil, który wprowadził nowe, cenne funkcje, takie jak model kosztowy Plutus V2.

Solana (SOL): Obiecujący rywal musi stawić czoła krótkoterminowej zmienności

Uruchomiona w 2020 roku i jako szybko rozwijający się ekosystem Solany (SOL) okazał się godnym konkurentem w świecie kryptowalut. Nacisk na wysoką przepustowość i niskie opłaty transakcyjne stawia go jako idealną platformę dla zdecentralizowanych aplikacji i smart kontraktów, która próbuje przezwyciężyć problemy ze skalowalnością występujące na innych blockchainach.

Jednak niedawne zawirowania na rynku kryptowalut miały wpływ na cenę Solany, która obecnie wynosi około 137 dolarów, a jej kapitalizacja rynkowa wynosi aktualnie 61 miliardów dolarów. Wbrew ostatnim spadkom niektórzy eksperci nadal przedstawiają pewne stanowisko, a prognozy cen sięgają powrotu do poziomu 200 dolarów. W miarę trwania ostatnich spadków, niektórzy inwestorzy Solany rozważają inne możliwości na rynku altcoinów.

KangaMoon (KANG): Meme Coin na fali przedsprzedaży

Wszystko powyższe prowadzi nas do KangaMoon (KANG), memecoinowego projektu, który zyskał ogromną popularność od początku przedsprzedaży tokenów. Projekt znajduje się obecnie w piątej fazie przedsprzedaży i przekroczył początkowy cel przedsprzedaży wynoszący 4,7 mln USD, a do końca kwietnia osiągnie poziom 6 mln USD.

Ta niesamowita wydajność wzbudziła ciekawość wśród traderów i entuzjastów kryptowalut z całego świata, którzy nie mogą się doczekać jej premiery i innowacyjnych funkcji, które obiecuje wnieść do ekosystemu kryptowalut. Warto zauważyć, że KangaMoon w misterny sposób łączy koncepcję Play-to-Earn, SocialFi oraz GameFi, aby opracować „Kangaverse” – wciągający, interaktywny i satysfakcjonujący ekosystem gier dla użytkowników i handlowców kryptowalut.

Funkcjonalność P2E pozwala graczom zdobywać tokeny KANG i inne nagrody w licznych konkursach bitewnych, okresowych wyzwaniach i zakładach spekulacyjnych. Oprócz natywnego tokena i samodzielnie dostosowywanych postaci gracze wygrywają także inne przedmioty w grze o dużej wartości, którymi można handlować na dedykowanym rynku. Tymczasem wzrost ceny KANG z 0,005 USD do 0,0196 USD w bieżącej przedsprzedaży zapewnił wczesnym nabywcom zwrot z inwestycji do 290%.

Co ważniejsze, te niesamowite kamienie milowe podkreślają zaangażowanie KangaMoon we wzmacnianie pozycji finansowej swoich użytkowników. Poza tym projekt może się obecnie pochwalić rosnącą społecznością liczącą ponad 20 000 zarejestrowanych członków, w tym ponad 6 000 posiadaczy tokenów. Patrząc w przyszłość, analitycy sugerują, że do końca roku może ona osiągnąć wartości około 20x, jeszcze bardziej umacniając swoją pozycję wśród najlepszych nowych kryptowalut na rynku.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

W jakie kryptowaluty inwestowaćreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.