Aktualizacja BTCPay Server umożliwia dokonywanie zwrotów BTC | Wiadomości | CrypS.

Aktualizacja BTCPay Server umożliwia dokonywanie zwrotów BTC

Redakcja
btc pay zwroty btc

Wczoraj informowaliśmy, że giełda kryptowalutowa Kraken przyznała 150 000 dotacji platfomie BTCPay Server. Dzisiaj dowiadujemy się, że procesor płatniczy BTCPay, w nowej aktualizacji, wprowadził wsparcie dla powiadomień oraz łatwych zwrotów BTC.

BTCPay Server – alternatywa dla scentralizowanych procesorów płatniczych.

BTCPay Server, darmowy owartoźródłowy procesor przetwarzania płatności BTC, ogłosił w piątek dodanie kilku nowych funkcji, które ułatwią sprzedawcom obsługę kryptowalutoywch płatności na stronach internetowych.

BTCPay Server jest platformą, która ułatwia internetowym sprzedawcom obsługę płatności przy użyciu kryptowalut. Jej system pomaga im uporządkować faktury. Oprogramowanie do obsługi transakcji, które zostało uruchomione w 2017 r., oferuje również wbudowany portfel do przechowywania i wysyłania BTC.

Aktualizacja 1.0.5 wprowadza wiele nowych funkcji, w tym przede wszystkim powiadomienia i możliwość dokonywania zwrotów..

Aby umożliwić dokonywanie zwrotów, sprzedawcy mogą teraz zautoryzować daną kwotę BTC do “wyciągnięcia” z depozytu. W obecnym rozwiązaniu nadawcy nadal muszą ręcznie potwierdzać płatności. BTCPay ma jednak w planach pełną automatyzację tego procesu.

Przed wprowadzeniem aktualizacji, nadawcy i odbiorcy musieli uzgadniać adresy i kwoty płatności, co często wymagało wysłania sporej ilości wiadomości oraz wydłużało czas zwrotu. Teraz sprzedawcy mogą generować zwroty bezpośrednio z faktur – bez dodatkowej komunikacji i opóźnień.

BTCPay Server dodał również dla swoich klientów, usługę powiadomień. Będą one informować m.in. o potwierdzeniach płatności, płatnościach częściowych i innych czynnościach, zarządzanych poprzez dedykowaną stronę powiadomień. Przyszłe aktualizacje pozwolą na wybór preferencji powiadomień oraz obsługę API.

150 000 dolarów dotacji od giełdy kryptowalut Kraken

Wczoraj informowaliśmy, że BTCPay otrzymało 150 000 dolarów dotacji od giełdy kryptowalut – Kraken. Dotacja została przyznana fundacji BTCPay Server Foundation, uruchomionej w 2019 r. Nie jest to pierwszy raz kiedy firma otrzymuje sporą darowiznę. W maju, OKCoin zobowiązało się do przekazania start-upowi 100 000 dolarów w ciągu następnych 12 miesięcy. Oprócz tego darowizne w wysokości 80 000 dolarów, otrzymał bezpośrednio Andrew Camilleri (główny twórca projektu), aby mógł się  poświęcić pracy nad BTCPay w 100 procentach.

W miarę jak oprogramowanie staje się coraz sprawniejsze, istnieje duża szansa, że sprzedawcy działający w branży e-commerce, będą coraz bardziej przyciągani do otwartej, bezpłatnej alternatywy dla scentralizowanych procesorów płatniczych.

btc pay zwroty btcreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.