Adshares wspiera Otwarte Klatki! Kampania JEDNYM GŁOSEM pojawia się w Decentraland | Wiadomości | CrypS.

Adshares wspiera Otwarte Klatki! Kampania JEDNYM GŁOSEM pojawia się w Decentraland

Otwarte Klatki JEDNYM GŁOSEM

Firma Adshares połączyła siły z agencją kreatywną Labcon, by wesprzeć słuszną inicjatywę Stowarzyszenia Otwarte Klatki o nazwie JEDNYM GŁOSEM. Dzięki tej kooperacji kampania ta, mająca na celu zachęcenie jak największej ilości osób do złożenia podpisu pod petycją skierowaną do Ministra Rolnictwa o zaprzestania hodowli zwierząt w systemie klatkowym, dotrze również do metaverse’u Decentraland


Technologia po raz kolejny udowadnia swoją siłę i moc zwiększania zasięgu słusznych działań. Działające na rzecz ochrony zwierząt Stowarzyszenie Otwarte Klatki prowadzi kampanię ”JEDNYM GŁOSEM”, która jest kolejnym z ramion ogólnoeuropejskiej inicjatywy “Koniec Epoki Klatkowej” ogłoszonej przez organizację Compassion In World Farming Polska. By pomóc im dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, agencja kreatywna Labcon w kooperacji z pionierem w dziedzinie zdecentralizowanych sieci reklamowych oraz protokołów blockchainAdshares – przenoszą całą tę ideę do wirtualnego świata, jakim jest Decentraland. Specjalna cyfrowa ferma ma uświadomić użytkownikom metaverse’u, w jakich warunkach są hodowane zwierzęta w klatkach i dlaczego należy skończyć z tego typu działaniami.

JEDNYM GŁOSEM, czyli podpisz petycję w obronie zwierząt

Na stworzonej na potrzeby tej inicjatywy wirtualnej fermie możemy spotkać awatary stworzeń, które odzwierciedlają 42 miliony zwierząt, których życia zaczyna i kończy się w klatkach.

Użytkownicy Decentraland mają możliwość odwiedzenia przemysłowej fermy z zamkniętymi w klatkach zwierzętami. Każde z nich (kura, świnia, krowa i królik) będzie mogło opowiedzieć o swojej historii i poprosić o podpisanie petycji. Co więcej, gdy złożymy swój elektroniczny podpis pod dokumentem, pojawi się nowa funkcja – interaktywne otwarcie klatek.

 Skuteczne przeniesienie naszej kampanii do wirtualnej rzeczywistości umożliwiło tysiącom użytkowników dołączenie do naszej misji w angażujący i realistyczny sposób. Spotkanie zwierząt, w których imieniu apelujemy w naszej kampanii, w wirtualnym świecie oraz możliwość porozmawiania z nimi, to wyjątkowe doświadczenie, które w dobitny sposób obrazuje okrucieństwo chowu klatkowego

– komentuje Weronika Pochylska, specjalistka w zakresie outreach marketingu Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Jeżeli chcecie odwiedzić wspomnianą wirtualną fermę kliknijcie w ten link. Petycję natomiast możecie podpisać w tym miejscu.

Otwarte Klatki JEDNYM GŁOSEMreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.