AC Milan stworzy grę NFT | Wiadomości | CrypS.

AC Milan stworzy grę NFT

Redakcja
ac milan krypto

Włoski klub piłkarski AC Milan nawiązał współpracę z gamingową franczyzą MonkeyLeague w celu opracowania gry z wykorzystaniem niewymiennych tokenów (NFT).


MonkeyLeague NFT

MonkeyLeague to platforma gier e-sportowych zbudowana na Solanie (SOL), w której gracze rywalizują ze sobą w cyfrowym świecie piłki nożnej. AC Milan i MonkeyLeague wprowadzają właśnie wspólnie specjalną kolekcję NFT. Jest to pierwszy klub piłkarski, który nawiązał współpracę z platformą.

Casper Stylsvig, dyrektor ds. przychodów AC Milan wyjaśnił współpracę z MonkeyLeague w następujący sposób:

Niesamowicie cieszymy się na współpracę z MonkeyLeague. Dzięki tej niej wzmacniamy naszą pozycję w zakresie innowacji cyfrowych.

Włoski klub piłkarski od pewnego czasu jest aktywny w sektorze kryptowalut. Na początku tego roku opracował kolekcję NFT z historycznymi momentami i grą karcianą fantasy. W tej grze gracze mogą zbierać i handlować NFT.

AC Milan, podobnie jak kilka innych klubów sportowych, posiada już własną kryptowalutę. Jest to fan token AC Milan (ACM) uruchomiony w styczniu 2021 roku i miesiąc później notowany na Binance.

Liverpool FC, Sorare i NFT

Oprócz AC Milan, Liverpool FC również skalował swoje działania w sektorze kryptowalut. W tym tygodniu angielski klub piłkarski ogłosił za pośrednictwem Twittera rozszerzenie współpracy z Sorare. Sorare to także gra NFT, w której gracze mogą zbierać i handlować kartami sportowców z różnych dyscyplin.

ac milan kryptoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.