ABC Inwestowania 2021 już w ten weekend | Wiadomości | CrypS.

ABC Inwestowania 2021 już w ten weekend

Michał Misiura
konferencja abc inwestowania

19 i 20 listopada odbędzie się II edycja konferencji online ABC Inwestowania, dedykowanej osobom inwestującym (lub chcącym zacząć) na rynkach akcji, walut, surowców, indeksów, kryptowalut, nieruchomości, crowdfundingu oraz w alternatywnych sektorach.

Wydarzenie odbędzie się online i jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji:

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ABC INWESTOWANIA 

W gronie prelegentów pojawi się blisko 30 ekspertów, będących przedstawicielami wielu różnych dyscyplin związanych z rynkami inwestycyjnymi. Znajdziemy tu zarówno traderów, analityków i zarządców funduszy, jak i założycieli startupów oraz prezesów giełdowych spółek.

prelegenci abc inwestowania 2021

W ciągu dwóch dni trwania konferencji ABC Inwestowania odbędzie się ponad 20 prelekcji. Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie jest skierowane do każdego, kto chce dowiedzieć się, jak inwestować swoje oszczędności. Nie ma znaczenia czy chce przeznaczyć na ten cel 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

Uczestnicy wydarzenia mają zyskać wartościową wiedzę, przedstawioną w przystępnej formie oraz poznać sposoby inwestowania na krajowym i światowych rynkach finansowych. Dowiedzą się także o zasadach budowy strategii inwestycyjnych (także tych generujących wysoką stopę zwrotu) i poznają najświeższe wiadomości z rynku wraz z kluczem potrzebnych do ich interpretacji.

Głównym partnerem wydarzenia jest spółka X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

konferencja abc inwestowaniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.