ABC Inwestowania 2021 już w ten weekend | Wiadomości | CrypS.

ABC Inwestowania 2021 już w ten weekend

Michał Misiura
konferencja abc inwestowania

19 i 20 listopada odbędzie się II edycja konferencji online ABC Inwestowania, dedykowanej osobom inwestującym (lub chcącym zacząć) na rynkach akcji, walut, surowców, indeksów, kryptowalut, nieruchomości, crowdfundingu oraz w alternatywnych sektorach.

Wydarzenie odbędzie się online i jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji:

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ABC INWESTOWANIA 

W gronie prelegentów pojawi się blisko 30 ekspertów, będących przedstawicielami wielu różnych dyscyplin związanych z rynkami inwestycyjnymi. Znajdziemy tu zarówno traderów, analityków i zarządców funduszy, jak i założycieli startupów oraz prezesów giełdowych spółek.

prelegenci abc inwestowania 2021

W ciągu dwóch dni trwania konferencji ABC Inwestowania odbędzie się ponad 20 prelekcji. Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie jest skierowane do każdego, kto chce dowiedzieć się, jak inwestować swoje oszczędności. Nie ma znaczenia czy chce przeznaczyć na ten cel 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

Uczestnicy wydarzenia mają zyskać wartościową wiedzę, przedstawioną w przystępnej formie oraz poznać sposoby inwestowania na krajowym i światowych rynkach finansowych. Dowiedzą się także o zasadach budowy strategii inwestycyjnych (także tych generujących wysoką stopę zwrotu) i poznają najświeższe wiadomości z rynku wraz z kluczem potrzebnych do ich interpretacji.

Głównym partnerem wydarzenia jest spółka X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

konferencja abc inwestowania
reklama
reklama