400 mln dolarów w USDT przesłane do Huobi | Wiadomości | CrypS.

400 mln dolarów w USDT przesłane do Huobi

Zerelik Maciej
huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanię

Jak odnotował Whale Alert, w ciągu ostatnich kilku godzin na giełdę kryptowalut Huobi zostało przesłane ponad 400 milionów dolarów w Tetherze (USDT).

Dwie z tych transakcji zostały wysłane z nieznanego adresu przechowującego łącznie krypto o wartości około 304 milionów dolarów. Kolejny przelew na 100 milionów dolarów został wysłany z giełdy Bitfinex.

400 mln w USDT wpłynęło na Huobi – czy coś się szykuje?

Whale Alert, popularny serwis śledzący duże transakcje kryptowalutowe, zauważył trzy przelewy, warte łącznie ponad 400 milionów dolarów w USDT. Zostały one wysłane do popularnej giełdy Huobi.

Dwie pierwsze transakcje, warte około 304 mln dolarów, zostały wysłane z jednego nieznanego adresu. Przelewy zostały przetworzone przy użyciu sieci TRON. Pierwsza z nich była warta 100 milionów dolarów, a druga 204 miliony dolarów.

Trzeci transfer został zrealizowany z giełdy Bitfinexu i był wart 100 milionów dolarów. To w sumie dało 404 miliony dolarów.

W chwili obecnej nie wiadomo po co ktoś przeniósł na giełdę tak duże środki. Byki mogą spekulować, że jest to pozytywny znak, świadczący o tym, że ktoś zamierza zainwestować te pieniądze w Bitcoina lub inną kryptowalutę. Z drugiej strony, środki te mogą zostać użyte jako zabezpieczenie.

Plotki nt. Huobi

Niemal natychmiast po dokonaniu transferów zaczęły pojawiać się plotki, jakoby dyrektor operacyjny firmy był podmiotem w jakimś dochodzeniu.

Giełda szybko zaprzeczyła takim plotkom mówiąc:

Wszyscy członkowie zespołu zarządzającego Huobi zostali rozliczeni i nie zostali zatrzymani ani aresztowani.

Rozumiemy, że rozprzestrzenianie się fałszywych informacji może prowadzić do obaw o bezpieczeństwo aktywów użytkowników, ale proszę mieć pewność, że Twoje aktywa są bezpieczne.

 

 

huobi otwiera się na europę, australię i wielką brytanię
reklama
reklama