27 grudnia wystartuje OKEx Options | Wiadomości | CrypS.

27 grudnia wystartuje OKEx Options

Michał Misiura
giełda kryptowalut okex

Giełda OKEx ogłosiła nadchodzące uruchomienie platformy do handlu opcjami krypto. W najbliższy czwartek ruszy wersja symulacyjna, a od 27 grudnia będzie można zawierać prawdziwe transakcje. 

Zarejestrowana na Malcie giełda OKEx wkroczy na rynek opcji kryptograficznych. Jest to rodzaj instrumentów pochodnych oparty na produktach związanych z rynkiem kryptowalut, gdzie klient kupuje prawo do wykonania określonej operacji z użyciem wybranego aktywa. Platforma giełdy o nazwie OKEx Options jest już gotowa i niebawem wejdzie na rynek.

Jesteśmy podekscytowani wejściem na rynek, biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na produkty kryptowalutowe we wszystkich segmentach naszych klientów; zwłaszcza instytucjonalnych, którzy wykazali najszybciej rosnące zainteresowanie handlem instrumentami pochodnymi. Naszym celem jest zapewnienie jak najszerszej gamy narzędzi handlowych i zarządzania ryzykiem dla wszystkich naszych klientów, od instytucjonalnych po uczestników rynku detalicznego. – komentował dyrektor naczelny OKEx Jay Hao, w wypowiedzi dla portalu Finance Magnates. 

 

giełda kryptowalut okexreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.