27 grudnia wystartuje OKEx Options | Wiadomości | CrypS.

27 grudnia wystartuje OKEx Options

Michał Misiura
giełda kryptowalut okex

Giełda OKEx ogłosiła nadchodzące uruchomienie platformy do handlu opcjami krypto. W najbliższy czwartek ruszy wersja symulacyjna, a od 27 grudnia będzie można zawierać prawdziwe transakcje. 

Zarejestrowana na Malcie giełda OKEx wkroczy na rynek opcji kryptograficznych. Jest to rodzaj instrumentów pochodnych oparty na produktach związanych z rynkiem kryptowalut, gdzie klient kupuje prawo do wykonania określonej operacji z użyciem wybranego aktywa. Platforma giełdy o nazwie OKEx Options jest już gotowa i niebawem wejdzie na rynek.

Jesteśmy podekscytowani wejściem na rynek, biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na produkty kryptowalutowe we wszystkich segmentach naszych klientów; zwłaszcza instytucjonalnych, którzy wykazali najszybciej rosnące zainteresowanie handlem instrumentami pochodnymi. Naszym celem jest zapewnienie jak najszerszej gamy narzędzi handlowych i zarządzania ryzykiem dla wszystkich naszych klientów, od instytucjonalnych po uczestników rynku detalicznego. – komentował dyrektor naczelny OKEx Jay Hao, w wypowiedzi dla portalu Finance Magnates. 

 

giełda kryptowalut okex
reklama
reklama