-10% kosztów prowizji na giełdzie Liquid od CrypS | Wiadomości | CrypS.

-10% kosztów prowizji na giełdzie Liquid od CrypS

liquid -10% zniżki

Mamy przyjemność ogłosić kolejną zniżkę dla naszych czytelników. Tym razem dotyczy ona giełdy Liquid oraz pozwala na obniżenie kosztów handlu o 10% przez 30 dni po rejestracji. To już druga giełda dla której możemy zaoferować obniżkę prowizji. Pod koniec sierpnia dodaliśmy stałą, 20% zniżkę na giełdzie Binance.

Jak skorzystać ze zniżki?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na giełdzie korzystając z naszego linka lub wpiszesz podczas rejestracji kod „OREqll_h826329” w polu Referral Code.

zniżka na liquid

Zniżka dotyczy wszystkich nowych klientów giełdy i jest dodawana do konta automatycznie.

liquid -10% zniżkireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.