-20% prowizji na Binance dla naszych czytelników (kickback) | Wiadomości | CrypS.

-20% prowizji na Binance dla naszych czytelników (kickback)

Albert Czajkowski
binance prowizja -20%

Miło nam poinformować, że dzięki nawiązaniu współpracy z giełdą Binance możemy zaoferować naszym czytelnikom stałą zniżkę na prowizję pobieraną przez giełdę podczas handlu. Dzięki rejestracji przez nasz portal nowi klienci giełdy będą płacić o 20% niższą prowizję za transakcje na giełdzie. Dodatkowo, amatorzy lewarowanych kontraktów futures, przez pierwsze 30 dni po rejestracji będą płacić o 10% mniejszą prowizję. 

Jak skorzystać ze zniżki?

By uzyskać stały rabat prowizji należy zarejestrować nowe konto na giełdzie po kliknięciu w link prowadzący do giełdy na podstronie z recenzją Binance lub bezpośrednio tutaj.
Ewentualnie podczas rejestracji należy wpisać „NSLN3D6K” jako ID polecającego. To kod aktywujący rabat.

zniżka na binance

Kto może skorzystać z rabatu?

Rabat przeznaczony jest tylko dla nowych kont na giełdzie, tym samym nie mogą z niego skorzystać osoby, które już posiadają zweryfikowane konto.

Mamy nadzieję, że promocja przypadnie Wam do gustu. Pracujemy również nad zniżkami na kolejnych giełdach!

binance prowizja -20%reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.