0% prowizja na Binance do 27 grudnia | Wiadomości | CrypS.

0% prowizja na Binance do 27 grudnia

Albert Czajkowski
binance

Z okazji świąt giełda Binance postanowiła podarować swoim klientom niecodzienny prezent. Mianowicie obniżyła prowizję od transakcji FIAT do 0%, uruchamiając tym samym promocję „Zero Fees”. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące tej akcji.

Czas trwania: Od 24.12.2020 10:00 AM (UTC) do 27.12.2020 10:00 AM (UTC)

Czego dotyczy promocja: Wpłat i wpłat za pomocą walut FIAT.

Wykluczenia:

  • Depozyty oraz wypłaty w RUB, UAH oraz TRY nie biorą udziału w promocji. Możesz jednak cieszyć się z zerowej prowizji gdy do obsługi tych walut wykorzystasz karty Visa/Mastercard.
  • Wypłaty w EUR za pomocą systemu „Etana” nie biorą udziału w promocji.

Waluty biorące udział w promocji:

AED, AUD, AZN, BGN, BRL, CAD, CHF, CLP, COP, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, IDR, ILS, ISK, JPY, KES, KRW, KZT, MXN, NGN, NOK, NZD, PEN, PHP, PLN, RON, RUB*, SAR, SEK, THB, TRY*, TWD, *UAH, UGX, USD, UYU, VND, ZAR

Skorzystaj z promocji

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.