Zetly ogłasza partnerstwo biznesowe z PoE Advisory | Wiadomości | CrypS.

Zetly ogłasza partnerstwo biznesowe z PoE Advisory

Albert Czajkowski
zetly & poe

Polski startup Zetly i PoE Advisory podpisały umowę dotyczącą doradztwa w zakresie wsparcia firmy Zetly we wdrażaniu strategii rozwoju i pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych.

PoE Advisory to międzynarodowa firma doradztwa strategicznego specjalizująca się w budowaniu i skalowaniu firm start-upowych. PoE Advisory z siedzibą w Londynie składa się z międzynarodowej sieci starszych ekspertów z dużym doświadczeniem w doradztwie w zakresie zarządzania, akceleracji, modelów biznesowych opartych na nowych technologiach, finansów korporacyjnych i pozyskiwania funduszy.

PoE Advisory działa w takich krajach jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, kraje nordyckie, kraje bałtyckie, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Izrael i Australia, a obecnie rozwija swoją działalność w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki swojej wiedzy branżowej i doświadczeniu w ekosystemie startupowym, PoE Advisory pomoże nam rozwinąć ideę cyfryzacji sportu w Europie i poza nią – mówi Michał Glijer, CEO i założyciel Zetly.

PoE pomoże Zetly wejść na rynki międzynarodowe, zbudować efektywne zespoły marketingowe, wdrożyć strategię rozwoju i stworzyć dochodowy biznes oparty na technologii blockchain – dodaje Christopher Nielsen, CEO i założyciel PoE Advisory.

Zespół PoE

W skład podstawowego zespołu PoE wchodzą:

Christopher Nielsen (CEO) – ekspert w zakresie pozyskiwania funduszy, fuzji i przejęć, który pracował z duńskimi korporacjami międzynarodowymi, a także pełnił funkcję dyrektora w „Big4”. Doradzał globalnym firmom z różnych sektorów i branż, w tym branżowej analizy biznesowej i modelowania finansowego.

Monika Holland – doradca strategiczny dla startupów w zakresie strategii wchodzenia na rynek i ekspansji międzynarodowej. Swoją reputację zdobyła osiągając najlepsze wyniki sprzedaży, niepowtarzalnego wzrostu udziału w rynku i rozwoju biznesu na rynkach globalnych, budując potężne zespoły sprzedażowe z takimi firmami jak amerykańska firma technologiczna HotelPlanner czy brytyjska firma SaaS Traveltek.

Sina Khelil – starszy doradca ds. IT i rozwoju oprogramowania oraz doświadczony CTO. Założyciel wielu firm technologicznych, w tym ClearLogic, które wprowadził na NASDAQ.

Współpraca z globalnym ekspertem w zakresie ekspansji i doradztwa biznesowego to dla nas świetna perspektywa. Wierzymy, że partnerstwo z PoE Advisory otworzy przed nami zupełnie nowe możliwości.

zetly & poereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.