Założyciele LedgerX na przymusowym urlopie | Wiadomości | CrypS.

Założyciele LedgerX na przymusowym urlopie

Mariusz Przepiórka
firma ledgerx

Zarząd spółki Ledger Holdings, Inc., będącej spółką matką LedgerX, ogłosił, że wysłał jej współzałożycieli Paula i Juthicę Chou na przymusowy urlop.

Decyzja została podjęta ze skutkiem natychmiastowym. Władze giełdy zajmującej się obrotem instrumentami pochodnymi Bitcoina poinformowały, że tymczasowo obowiązki dwóch członków zarządu przejmie Larry E. Thompson, który ma za sobą 30-letnią karierę na Wall Street.

Nie znamy powodów tej decyzji, ale Juthica Chou za pośrednictwem Twittera przyznała, że oficjalnie chodzi o długotrwałe rozbieżności w zarządzie dotyczące wizji i kierunku rozwoju spółki.

Eksperci spekulują jednak, że prawdziwym powodem może być sprzeczka pomiędzy amerykańską Commodity Futures Trading Commission (CFTC) a Paulem Chou. Chou zarzucał komisji, że ta zwleka z wyrażeniem zgody na obrót kontraktami futures. Co więcej, współzałożyciel LedgerX stwierdził, że przyczyną opóźnień w rejestracji DCO ma być osobista niechęć ze strony Christophera Giancarlo, byłego prezesa CFTC.

firma ledgerxreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.