Zainteresowanie przejściem Ethereum na PoS osiąga rekordowy poziom | Wiadomości | CrypS.

Zainteresowanie przejściem Ethereum na PoS osiąga rekordowy poziom

Zerelik Maciej
ethereum 2.0

Według danych Google Trends, w ciągu ostatnich dwóch tygodni zainteresowanie przejściem Ethereum z PoW na PoS osiągnęło szczyt popularności.

6 marca hasło „Ethereum Merge” było o około 21% popularniejsze niż teraz. Jednak gwałtowny wzrost liczby wyszukiwań po tej dacie sprawił, że w dniu 20 marca termin ten osiągnął szczyt popularności.

the merge ethereum

Najwięcej wyszukiwań w ciągu ostatnich 365 dni odnotowano w Kanadzie, dlatego Trends przypisuje temu krajowi wartość 100.

W Kanadzie termin ten osiągnął szczyt popularności w dniach od 13 do 19 marca. Jednak do 26 marca jego popularność spadła do 39%. Na drugim miejscu uplasowała się populacja Australii, która wykonała 84% wyszukiwań Kanadyjczyków w ciągu ostatniego roku, w stosunku do wielkości populacji tego kraju.

połączenie ethereum

Na trzecim miejscu znaleźli się Singapurczycy. Byli oni w 80% tak samo ciekawi „Ethereum Merge” jak Kanadyjczycy. Na czwartym miejscu znaleźli się mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Tymczasem mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Holandii zajęli odpowiednio piąte i szóste miejsce.

Warto zauważyć, że Brytyjczycy byli ciekawi „Ethereum Merge” już wcześniej. Na przykład w okresie od 19 do 25 grudnia 2021 roku termin ten był w około 99% tak popularny w tym kraju, jak obecnie.

Jeśli chodzi o pokrewne tematy wyszukiwania, Google Trends podaje „Proof of Stake”, „Ethereum merge date” i „ethereum 2.0 release date”. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ wszystkie te tematy są ze sobą głęboko powiązane.

ethereum 2.0
reklama
reklama