Zainteresowanie przejściem Ethereum na PoS osiąga rekordowy poziom | Wiadomości | CrypS.

Zainteresowanie przejściem Ethereum na PoS osiąga rekordowy poziom

Redakcja
ethereum 2.0 staking

Według danych Google Trends, w ciągu ostatnich dwóch tygodni zainteresowanie przejściem Ethereum z PoW na PoS osiągnęło szczyt popularności.

6 marca hasło “Ethereum Merge” było o około 21% popularniejsze niż teraz. Jednak gwałtowny wzrost liczby wyszukiwań po tej dacie sprawił, że w dniu 20 marca termin ten osiągnął szczyt popularności.

the merge ethereum

Najwięcej wyszukiwań w ciągu ostatnich 365 dni odnotowano w Kanadzie, dlatego Trends przypisuje temu krajowi wartość 100.

W Kanadzie termin ten osiągnął szczyt popularności w dniach od 13 do 19 marca. Jednak do 26 marca jego popularność spadła do 39%. Na drugim miejscu uplasowała się populacja Australii, która wykonała 84% wyszukiwań Kanadyjczyków w ciągu ostatniego roku, w stosunku do wielkości populacji tego kraju.

połączenie ethereum

Na trzecim miejscu znaleźli się Singapurczycy. Byli oni w 80% tak samo ciekawi “Ethereum Merge” jak Kanadyjczycy. Na czwartym miejscu znaleźli się mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Tymczasem mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Holandii zajęli odpowiednio piąte i szóste miejsce.

Warto zauważyć, że Brytyjczycy byli ciekawi “Ethereum Merge” już wcześniej. Na przykład w okresie od 19 do 25 grudnia 2021 roku termin ten był w około 99% tak popularny w tym kraju, jak obecnie.

Jeśli chodzi o pokrewne tematy wyszukiwania, Google Trends podaje “Proof of Stake”, “Ethereum merge date” i “ethereum 2.0 release date”. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ wszystkie te tematy są ze sobą głęboko powiązane.

ethereum 2.0 stakingreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.