Youtuber kupił używane samochody Honda za 37 BTC. Teraz żałuje... | Wiadomości | CrypS.

Youtuber kupił używane samochody Honda za 37 BTC. Teraz żałuje…

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
youtuber honda bitcoin

Ogromny wzrost wartości Bitcoina (BTC) powoduje, że wielu wczesnych inwestorów zaczyna żałować wydania swoich BTC na przedmioty, które są obecnie mniej wartościowe niż sztandarowa kryptowaluta.

Jednym z nich jest pewien Youtuber. W poniedziałek opublikował on wideo zatytułowane “Idiot Spends $1.8 Million of Bitcoin on Old Hondas”.

Chris Cut, entuzjastyczny Youtuber, znany jako “NSXTRA”, opowiada w filmie, jak w 2017 roku kupił używaną Hondę NXS Targa za 30 500 dolarów w Bitcoinie. W tym czasie cena pierwotnej kryptowaluty wynosiła około tysiąca dolarów. Oznacza to, że na używany samochód wydał on około 30,5 BTC. W tamtym czasie NSXTRA postrzegał tę transakcję jako świetną ofertę.

Później w 2018 roku kupił kolejny samochód marki Honda za około 6,5 BTC. W tym czasie kryptowaluta kosztowała już 4 300 USD. W sumie NSXTRA wydał około 37 BTC na używane samochody. Jak możemy się domyśleć teraz bardzo żałuje swojej decyzji. Kryptowaluty, które przeznaczył na zakup samochodów są teraz warte ponad 1,8 miliona dolarów.

“Zacząłem robić trochę matematyki i to sprawiło, że kopnąłem się w tyłek i czuję się dość przygnębiony. Oczywiście mam z tego powodu żal, bo za tę cenę mogę dziś kupić wiele NSX-ów. […] Zasadniczo, zamieniłem 37 Bitcoinów na 2 Bitcoiny”.

W zeszłym roku reporterka technologiczna w Stanach Zjednoczonych żałowała, że wydała swoje 10 BTC jeszcze w 2013 roku na jedną kolację w knajpie z sushi. W tamtym czasie kryptowaluta była warta w sumie 1000 USD. Te same monety są obecnie warte prawie pół miliona dolarów.

youtuber honda bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.