Wysłałeś tipa pewnej seksownej 25-latce z sieci? Mamy złe wieści: to tylko wytwór AI! | Wiadomości | CrypS.

Wysłałeś tipa pewnej seksownej 25-latce z sieci? Mamy złe wieści: to tylko wytwór AI!

Jacek Walewski
Tether AI

Aitana ma 25 lat, uprawia sport, a do tego jest fanką gier i cosplayu. Zarabia nawet 10 tysięcy euro miesięcznie. Brzmi jak idealna dziewczyna dla stereotypowego, komputerowego nerda? Problem w tym, że dziewczyna nie istnieje.


Aitana nie istnieje

Jeżeli lubisz podziwiać modelki na Instagramie, mogłeś się na nią natknąć. Wysportowana sylwetka, różowe włosy, uroda… hmm… może jest trochę podobna do Any de Armas. To Aitana, która ma w sieci sporą grupę fanów.

Aitana nie tylko świetnie wygląda, ale też nieźle zarabia, więc, gdy zaprosisz ją na kolację, kto wie… może to ona zapłaci. Porozmawiacie też o sporcie i grach. Podsumowując: kobieta-marzenie. Tyle że… nie istnieje.

Dzieło AI

Postać tej fitmodelki została stworzona latem za pomocą AI przez Rubena Cruza, założyciela hiszpańskiej agencji marketingowej The Clueless. Dziś przynosi jego firmie nawet 10 tysięcy euro miesięcznie (średnia jest niższa i wynosi około 3 tysiące euro). I nie, firmie nie chodziło o to, by świat stał się lepszy i by promować wartościowe idee.

Zrobiliśmy to, abyśmy mogli zarabiać lepiej i nie być zależnymi od innych ludzi, którzy mają ego, manie lub którzy po prostu chcą zarobić dużo pieniędzy pozując

– nie kryje Cruz.

Na Instagramie jego dzieło śledzi aż 121 tysięcy obserwujących. Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą, że modelka to wytwór AI. Niektórzy marzą nawet o kolacji z nią (muszą poczekać na rozwój robotyki z „wetkniętą” w maszyny sztuczną inteligencją).

Pewnego dnia znany aktor z Ameryki Łacińskiej wysłał do niej SMS-a z zaproszeniem na randkę. Ten aktor ma około 5 milionów obserwujących, a część naszego zespołu oglądała jego seriale telewizyjne, gdy byli dziećmi. Nie miał pojęcia, że ​​Aitana nie istnieje

– twierdzi Cruz, który zdecydowanie „umie w marketing”.

To, że Aitana nie istnieje przeszkodziło anonimowej gwieździe kina umówić się z nią na randkę, ale jednocześnie nie było przeszkodą dla Big, firmy zajmującej się suplementami dla sportowców. Ta podpisała z Cruzem umowę i modelka AI jest jej twarzą. Do tego Aitana robi karierę na jednej z platform podobnych do Only Fans.

Już teraz po sieci grasuje inne modelka z tej stajni”. To Maja, która ma kreować się na „trochę bardziej nieśmiałą”. Pewnie ma uderzać do innego targetu.

Jako ciekawostkę dodajmy, że imiona dla modelek nie zostały wybrane przypadkowo: zawierają akronim oznaczający sztuczną inteligencję (AI).

Tetherreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.