Zrozumieć tokenomię projektu - Blockchain Girls | CrypS.

Zrozumieć tokenomię projektu – Blockchain Girls

Sii Polska, przy al. Niepodległości 69, Warszawa 
Blockchain Girls Eventy
Nazwa:
Zrozumieć tokenomię projektu – Blockchain Girls
Data:
16 października 2023 - 16 października 2023
Adres wydarzenia:
Sii Polska, przy al. Niepodległości 69, Warszawa 
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 zł
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Zastanawiasz się jak powinna być zbudowana tokenomia projektu? Jak ją zrozumieć i właściwie oceniać z perspektywy inwestora? A może planujesz tokenizację w swoim projekcie i zastanawiasz się jak zrobić ją dobrze? Zapraszamy na event “Zrozumieć tokenomię projektu” już 16 października 2023 r. organizowany przez Blockchain Girls

Na wydarzeniu swoim doświadczeniem podzieli się Łukasz Szymański – założyciel Tokenomia.pro – wiodącej firmy konsultingowej w dziedzinie ekonomii protokołów. Pomagającej przedsiębiorstwom w projektowaniu, rozwijaniu i optymalizacji systemów opartych na tokenach dla zdecentralizowanego świata. Czego się dowiesz?

Na evencie będą prowadzone dyskusje o tym:

  • Czym jest tokenomia, dlaczego i jak jest ważna dla projektu.
  • Jak budować tokenomię projektu – z perspektywy twórcy projektu, a w szczególności jak wygląda audyt tokenomii – przykłady praktyczne, czy jak wykorzystuje się modelowanie i symulacje do poprawy tokenomii? (wdrażanie zmian na bazie scenariuszy)
  • Jak oceniać tokenomię – perspektywa odbiorcy projektu i jego inwestora?
  • Nie zabraknie również miejsca na networking po części merytorycznej.

Dla kogo jest dedykowane to wydarzenie?

Dla kobiet i mężczyzn zainteresowanych tematyką tokenizacji i tokenomii, w szczególności:

  •  inwestorów projektów web3,
  •  twórców projektów wykorzystujących tokenizację lub osób planujących taki projekt,
  •  osób zainteresowanych web3, obserwujących projekty.

Zapisy

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rejestracja pod tym linkiem.

Będzie to wydarzenie hybrydowe – odbędzie się stacjonarnie w Sii Polska w Warszawie i transmitowane będzie na kanale YouTube Blockchain Girls.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.