WOW Summit 2022 Portugalia | CrypS.

WOW Summit 2022 Portugalia

Lizbona
WOW Summit 2022 Portugalia Eventy
Nazwa:
WOW Summit 2022 Portugalia
Data:
1 listopada 2022 - 3 listopada 2022
Adres wydarzenia:
Lizbona
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
149$ - 449$
Tryb wydarzenia:
Offline

Na wydarzeniu WOW Summit 2022 Portugalia poznasz liderów stojących na czele wschodzących technologii. Wśród prelegentów znajdują się czołowi twórcy i programiści projektów Web3, a także światowej sławy influencerzy. Dowiedz się więcej o blockchain, AI, DeFi, NFT oraz Metaverse

Dlaczego warto? 

  • Poznaj najnowsze innowacje blockchain od uznanych liderów technologii i wschodzących startupów. Znajdź odpowiednie start-upy/projekty do współpracy w celu opracowania produktów i usług będących przedmiotem wspólnego zainteresowania.
  • Przedstaw swój produkt ogromnej społeczności WOW. Korzystaj z wysokiej jakości networkingu, aby odkrywać potencjalne oferty, znajdować nowych pracowników i partnerów. Bądź pierwszym, który wprowadzi blockchain do swojej branży.

  • Przyciągnij uwagę inwestorów i funduszy, prezentując swój projekt w ramach prezentacji dla startupu. Zaprezentuj innowacje przed pierwszymi użytkownikami, rządami i przedsiębiorstwami. Zdobądź najwyższą świadomość marki dzięki mediom, blogerom technicznym i dziennikarzom.

  • Poznaj startupy z potencjalną wartością na rynkach zorientowanych na wzrost i najbardziej obiecujące projekty. Uzyskaj uprzywilejowany dostęp do prezentacji startowych, które są wybierane i zatwierdzane przez kompetentną radę doradczą
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.