World Metaverse Show 2022 | CrypS.

World Metaverse Show 2022

Dubaj
World Metaverse Show 2022 Eventy
Nazwa:
World Metaverse Show 2022
Data:
5 października 2022 - 6 października 2022
Adres wydarzenia:
Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$399 - $699
Tryb wydarzenia:
Offline

World Metaverse Show 2022 to oparta na myśleniu, skoncentrowana na biznesie, globalna inicjatywa, która gromadzi twórców cyfrowych, przedsiębiorców, inwestorów, rządy, przedsiębiorstwa, dostawców technologii i ekspertów od gier, 3D, VFX, XR, Web3 i nie tylko.

Wydarzenie zawiera ekscytujące keynotes, korporacyjne przypadki użycia, prezentacje produktów, dyskusje panelowe i rozmowy techniczne w celu omówienia trendów i wyzwań we wdrożeniach technologii, które ostatecznie określą przyszłość wirtualnej rzeczywistości i jej zastosowań.

World Metaverse Show 2022 łączy globalnych ekspertów Metaverse i dostawców technologii z wstępnie wykwalifikowanymi dyrektorami generalnymi, dyrektorami kreatywnymi, dyrektorami inżynierii i dyrektorami generalnymi Metaverse, dyrektorami ds. marketingu, głównymi twórcami produktów i dyrektorami ds. innowacji – wszystko pod jednym dachem.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.