WORLD DIGITAL MINING SUMMIT | CrypS.

WORLD DIGITAL MINING SUMMIT

Meksyk
WORLD DIGITAL MINING SUMMIT Eventy
Nazwa:
WORLD DIGITAL MINING SUMMIT
Data:
8 listopada 2022 - 10 listopada 2022
Adres wydarzenia:
Meksyk
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 1000$
Tryb wydarzenia:
Offline

WORLD DIGITAL MINING SUMMIT (WDMS GLOBAL), firmy BITMAIN – wiodącego na świecie producenta serwerów do kopania kryptowalut, poprzez swoją markę ANTMINER, zbierze czołowe światowe firmy wydobywcze i blockchain na wydarzenie tego roku.

W tym roku WDMS odbędzie się w Cancun w Meksyku, w dniach 8-10 listopada, skupiając pionierów branży, koncentrując się na PoW Power i Mining Impetus, zagłębiając się w wydajne i czyste wydobycie, omawiając technologię hydrochłodzenia, burzę mózgów nad cyfrową przyszłością w Ameryce Łacińskiej oraz tworzenie lepszego cyfrowego świata.

WDMS przyniesie również niespodziankę dla przemysłu wydobywczego — najnowocześniejszy model z chłodzeniem wodnym S19 XP Hyd. będzie w specjalnej promocji, podczas gdy pierwszy tematyczny NFT zostanie wydany w ograniczonych ilościach.

Główne tematy wydarzenia:

  • Rozwiązania inwestycyjne i finansowe
  • Najnowszy sprzęt górniczy
  • Ulepszenie centrum danych
  • Rozwój PoW
  • Partnerstwa w zakresie zasobów energetycznych
  • Rozwiązania hostingowe dla górników

Dołącz do BITMAIN i globalnej społeczności cyfrowej, aby zbudować lepszy cyfrowy świat.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.