World Blockchain Summit Toronto 2022 | CrypS.

World Blockchain Summit Toronto 2022

Toronto
World Blockchain Summit Toronto 2022 Eventy
Nazwa:
World Blockchain Summit Toronto 2022
Data:
18 sierpnia 2022 - 19 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Toronto
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
299$ - 499$
Tryb wydarzenia:
Offline

World Blockchain Summit to globalna seria elitarnych spotkań, które odbywają się w ponad 19 miejscach na całym świecie.

Jest to inicjatywa oparta na przywództwie myślowym, która skupia najważniejszych interesariuszy z ekosystemu Blockchain i kryptowalut, takich jak inwestorzy, projekty blockchain i kryptowaluty, giełdy, przedsiębiorstwa, przedstawiciele rządów, liderzy technologii – w celu omówienia i zastanowienia się nad przyszłością branży oraz nad rewolucyjnymi sposobami, w jakie może przekształcić przedsiębiorstwa i funkcje rządowe.

Wydarzenie zawiera również: inspirujące przemówienia, konkursy na prezentację, dyskusje panelowe, spotkania inwestorów, prezentacje projektów, branżowe przypadki użycia oraz szereg formalnych i nieformalnych możliwości nawiązania kontaktów.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Opracuj nowe przepisy, poznaj potencjalnych partnerów, połącz się z globalnymi ekspertami od blockchain
  • Poznaj innowacyjne produkty blockchain, nawiązuj kontakty z władzami regionalnymi i potencjalnymi partnerami
  • Zaprezentuj innowacje, uzyskaj ekspozycję marki i nawiąż kontakt z inwestorami, aby pomóc w pozyskiwaniu funduszy
  • Poznaj wyselekcjonowane startupy/ICOs, sieć z elitami przedsiębiorstw, rządów i globalnych ekspertów od blockchainDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.