Wolves Summit 14th Edition | CrypS.

Wolves Summit 14th Edition

Concordia Design Wrocław
Wolves Summit 14th Edition Eventy
Nazwa:
Wolves Summit 14th Edition
Data:
19 listopada 2021 - 21 listopada 2021
Adres wydarzenia:
Concordia Design Wrocław
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
149 EUR - 599 EUR
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Już 14 edycja Wolves Summit, organizowana zarówno online, jak i ofline odbędzie się tym razem we Wrocławiu. Wydarzenie łaczy funudsze VC, aniołów biznesu, talenty technologiczne i korporacje z najciekawszymi startupami w Europie, aby pomoc ambitnym twórcom w skalowaniu biznesu i wsparciu branży technologicznej.

Jest to jedna z wiodących światowych konferencji startupowych i największym wydarzeniem technologicznym w Europie Środkowo-Wschodniej. Każda edycja przyciąga ponad 2500 uczestników z 80 krajów, zapewniając ponad 100 godzin wciągających treści edukacyjnych, przemówień i prezentacji.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.