Werbinar: Banking Unblockchained? | CrypS.

Werbinar: Banking Unblockchained?

Online
stowarzyszenie blockchain polska Eventy
Nazwa:
Werbinar: Banking Unblockchained?
Data:
27 lipca 2022 - 27 lipca 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Online

Czy technologia blockchain i płatności P2P mogą zastąpić tradycyjne systemy bankowe? A może stajemy przed coraz większą integracją technologiczną?

Dołącz do spotkania na temat przyszłości technologii blockchain. Najlepsi międzynarodowi eksperci będą przez godzinę dyskutować o kluczowych kierunkach rozwoju tej przełomowej technologii.

Omawiane tematy:

  • Tradycyjna bankowość a technologia blockchain i płatność P2P
  • Czy technologia blockchain to rewolucja w obszarach, w których nie ma tradycyjnej bankowości, np.: Afryka?
  • Jak blockchain może usprawnić tradycyjną bankowość?
  • CBDC – przyszłość czy pułapka?
  • Stablecoin kontra CBDC
  • Inteligentne kontrakty vs tokeny vs ScriptDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.