Webinar Binance: "Podatki od krypto 101: fakty i mity" | CrypS.

Webinar Binance: “Podatki od krypto 101: fakty i mity”

webinar podatki a kryptowaluty Eventy
Nazwa:
Webinar Binance: “Podatki od krypto 101: fakty i mity”
Data:
14 stycznia 2021 - 14 stycznia 2021
Adres wydarzenia:
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free
Tryb wydarzenia:
Online

We czwartek 14 stycznia o godzinie 18:00 odbędzie się webinar na temat podatków od kryptowalut. Spotkanie, pod patronatem Binance, poprowadzi Marcelina Szwed-Ziemichód.

Pierwszy polski Master Class Binance w 2021 roku zostanie poświęcony tematowi przepisów podatkowych związanych z kryptowalutami. Wydarzenie poprowadzi Marcelina Szwed-Ziemichód – adwokat i doradca podatkowy, współpracujący z branżą kryptowalut od 2016 roku.

Webinar rozwieje wątpliwości i zmierzy się z internetowymi mitami na temat opodatkowania kryptowalut w Polsce. Uczestnicy dowiedzą się kto, kiedy i na jakich zasadach musi rozliczać się od swoich cyfrowych aktywów. Będzie także możliwość zadania własnych pytań.

Wydarzenie odbywa się online i jest bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do streamu na dzień przed webinarem (13 stycznia). 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.