Web3 Berlin Conference | CrypS.

Web3 Berlin Conference

Berlin
Web3 Berlin Conference Europa
Nazwa:
Web3 Berlin Conference
Data:
10 czerwca 2023 - 11 czerwca 2023
Adres wydarzenia:
Berlin
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
25,00 € - 350,00 €
Tryb wydarzenia:
Offline

Web3 Berlin Conference – to największa konferencja poświęcona kryptowalutom i NFT w Europie, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca w cenionym centrum kongresowym Estrel. Z silnym naciskiem na integrację,  edukację na temat Web3 i wspieranie cennych możliwości nawiązywania kontaktów, konferencja ma na celu zgromadzenie liderów branży i entuzjastów z całego świata.

Uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w świat technologii Web3, blockchain i NFT poprzez wnikliwe prezentacje, dyskusje panelowe i sesje interaktywne. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem, czy nowicjuszem w branży, konferencja oferuje bogactwo wiedzy i możliwości nawiązywania kontaktów.

Jednym z najważniejszych wydarzeń Web3 Berlin Conference jest długo oczekiwana premiera generatywnej kolekcji dzieł sztuki NFT „Midnight Talks”. Ta kolekcja nie tylko poprawia wrażenia z konferencji, ale także rozszerza swoje usługi na przyszłe wydarzenia. Dzięki unikatowemu generowaniu każdego dzieła sztuki przy użyciu zaawansowanych algorytmów kolekcjonerzy będą mieli szansę na posiadanie ekskluzywnych zasobów cyfrowych, które symbolizują rosnący wpływ NFT na ekosystem Web3. Minting kolekcji „Midnight Talks” rozpocznie się już 2 czerwca 2023 r. w cenie 18 USD.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.