Warsaw Bitcoin SV Meetup | CrypS.

Warsaw Bitcoin SV Meetup

ESPORT SPOT (ESPOT), Warszawa
bitcoin sv meetup warsaw Eventy
Nazwa:
Warsaw Bitcoin SV Meetup
Data:
7 czerwca 2022 - 7 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
ESPORT SPOT (ESPOT), Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Offline

Stowarzyszenie Bitcoin zaprasza na pierwsze spotkanie Bitcoin SV Warsaw, czyli wieczór networkingu i gier opartych na blockchain, prowadzony przez Coingeek Bitcade. Na wydarzeniu pojawią się takie firmy i gry jak Haste Arcade, PowChess, FYX Gaming i Duro Dogs.

W trakcie wydarzenia będziesz mógł zagrać w gry Play2Earn od Bitcoin SV.

Uczestnicząc w tym wydarzeniu, uzyskasz pomoc we wprowadzeniu do portfela Bitcoin SV – HandCash i otrzymasz kilka Satoshi, abyś mógł grać w gry i mieć szansę na zarobek. Gracze wezmą udział w interaktywnej tabeli liderów, w której zwycięzca każdej gry zręcznościowej Haste wygra do 250$.

Wydarzenie jest napędzane przez blockchain Bitcoin SV, który przyciąga uwagę całego świata dzięki ogromnym możliwościom skalowania, szybkiemu rozwojowi i potężnym możliwościom technicznym. Bitcoin SV to idealna platforma do obsługi dużych potrzeb e-sportu i gier opartych na blockchain.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, a sam event odbędzie się w ESPORT SPOT na ul. Zajęczej 2a w Warszawie.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.