Waluty Cyfrowe 4.0 | CrypS.

Waluty Cyfrowe 4.0

Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Warszawa, Audytorium II
konferencja waluty cyfrowe 4.0 - akademia Leona Koźmińskiego Eventy
Nazwa:
Waluty Cyfrowe 4.0
Data:
13 grudnia 2019 - 13 grudnia 2019
Adres wydarzenia:
Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Warszawa, Audytorium II
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja organizowana przez Akademię Leona Koźmińskiego i Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, będzie poświęcona problemom regulacyjnym i definicyjnym, które pojawiły się wraz z cyfrowymi walutami. Podczas konferencji wystąpią osoby związane z kryptowalutami i technologią blockchain. Wśród nich m.in. prof. dr hab. Krzysztof Piech oraz Marcelina Szwed-Ziemichod, biorący udział w projekcie Tecra Coin. Wydarzenie odbędzie się w Audytorium II, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, w dniu 13 grudnia. Początek o godzinie 11:00. Transmisja online, dostępna pod adresem: //bit.ly/2NidLKt

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.