Virtual Blockchain Week | CrypS.

Virtual Blockchain Week

---
logo - virtual blockchain week Online
Nazwa:
Virtual Blockchain Week
Data:
26 kwietnia 2020 - 2 maja 2020
Adres wydarzenia:
---
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0,00 (free) / 97,00 dolarów (VIP)
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja transmitowana jest na żywo w przestrzeni wirtualnej, dokąd przeniesiony został cały program. W zgodzie z nazwą, trwa ona pełne siedem dni, od niedzieli 26 kwietnia do soboty 2 maja. Wydarzenie jest organizowane przez Joela Comma oraz Travisa Wrighta, autorów Bad Crypto Podcast.

Program przewiduje wystąpienia prelegentów (w tym wielu sławnych), możliwość odbycia rozmów na czasie z powyższymi, a także networking. Poruszane będą zagadnienia z zakresu handlu, inwestycji, technologii, a także prawa i polityki – w tym także te kontrowersyjne, o czym świadczy dobór prelegentów o godnej szacunku reprezentatywności spektrum poglądów na omawiane problemy.

Udział wymaga rejestracji na stronie wydarzenia. Podstawowy stopień uczestnictwa jest darmowy, prócz niego można zecydować się także na zapewniajacy szereg benefitów pakiet VIP. Uczestnicy przy rejestracji mogą podać adres swojego portfela Ethereum celem udziału w zapowiedzianym airdropie, ufundowanym przez sponsorów. Odbędzie się także losowanie maszyn kryptowalutowych CryptoMaticATM.

Dodaj komentarz