Virtual Blockchain Week | CrypS.

Virtual Blockchain Week

---
logo - virtual blockchain week Eventy
Nazwa:
Virtual Blockchain Week
Data:
26 kwietnia 2020 - 2 maja 2020
Adres wydarzenia:
---
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0,00 (free) / 97,00 dolarów (VIP)
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja transmitowana jest na żywo w przestrzeni wirtualnej, dokąd przeniesiony został cały program. W zgodzie z nazwą, trwa ona pełne siedem dni, od niedzieli 26 kwietnia do soboty 2 maja. Wydarzenie jest organizowane przez Joela Comma oraz Travisa Wrighta, autorów Bad Crypto Podcast.

Program przewiduje wystąpienia prelegentów (w tym wielu sławnych), możliwość odbycia rozmów na czasie z powyższymi, a także networking. Poruszane będą zagadnienia z zakresu handlu, inwestycji, technologii, a także prawa i polityki – w tym także te kontrowersyjne, o czym świadczy dobór prelegentów o godnej szacunku reprezentatywności spektrum poglądów na omawiane problemy.

Udział wymaga rejestracji na stronie wydarzenia. Podstawowy stopień uczestnictwa jest darmowy, prócz niego można zecydować się także na zapewniajacy szereg benefitów pakiet VIP. Uczestnicy przy rejestracji mogą podać adres swojego portfela Ethereum celem udziału w zapowiedzianym airdropie, ufundowanym przez sponsorów. Odbędzie się także losowanie maszyn kryptowalutowych CryptoMaticATM.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.