Vietnam Blockchain Summit | CrypS.

Vietnam Blockchain Summit

Wietnam
Vietnam Blockchain Summit Eventy
Nazwa:
Vietnam Blockchain Summit
Data:
19 października 2022 - 20 października 2022
Adres wydarzenia:
Wietnam
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$150 – $425
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Vietnam Blockchain Summit – ponad 100 światowej klasy prelegentów, ekspertów branżowych i liderów myśli, zbierze się aby dyskutować o technologii blockchain, NFT, Metaverse, DeFi, Fintech, DAO i nie tylko. Posłuchaj najnowszych i najbardziej innowacyjnych firm zmieniających naszą planetę dzięki ponad 35 sesjom obejmującym wiele rodzajów działań.

Po konferencji Twoja lista kontaktów szybko się powiększy dzięki wielu aktywnościom: przyjęciom, lunchom i spotkaniom oraz spędzaniu czasu w strefie prywatnej. Poznasz ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasje.

Jest to wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, jeśli planujesz prowadzić działalność opartą na blockchain i potrzebujesz najbardziej aktualnych informacji i porad.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.