Tworzenie smart kontraktów na Aleph Zero | Stowarzyszenie Blockchain Polska | CrypS.

Tworzenie smart kontraktów na Aleph Zero | Stowarzyszenie Blockchain Polska

Online
Tworzenie smart kontraktów na Aleph Zero | Stowarzyszenie Blockchain Polska Eventy
Nazwa:
Tworzenie smart kontraktów na Aleph Zero | Stowarzyszenie Blockchain Polska
Data:
7 czerwca 2023 - 7 czerwca 2023
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Online

Dołącz do trzeciego warsztatu Stowarzyszenia Blockchain Polska “How to program Smart Contracts”, aby poznać możliwości Aleph Zero i zagłębić się w język programowania Ink – dedykowany do implementacji kontraktów na blockchainie. Nie ważne, czy jesteś początkującym programistą czy doświadczonym deweloperem, to wydarzenie oferuje wartościowe treści dla każdego.

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2023, w godzinach 16:00-18:00. Udział jest darmowy, ale wymagana jest rejestracja. Werbinar będzie prowadzony w języku angielskim. Ekspertem podczas warsztatów będzie Piotr Moczurad, Ecosystem Tech Lead w Aleph Zero, a moderatorem Adam Leśnikowski, Project Coordinator Stowarzyszenie Blockchain Polska.

Aleph Zero to blockchain zwiększający prywatność na pierwszej warstwie, który gwarantuje skalowalność, niskie opłaty transakcyjne, natychmiastowe zatwierdzanie i optymalne zabezpieczenia.

Parę słów o samym warsztacie
Przedstawiony zostanie wyczerpujący przewodnik, zaczynając od podstawowych pojęć dotyczących blockchaina, następnie omówione będą główne idee inteligentnych kontraktów i ich implementację w Ink (obejmując także podstawy Rusta), na zakończenie będą omówione najlepsze praktyki i często spotykane błędy.


Celem warsztatów jest zainteresowanie różnych grup uczestników:

  1. Osoby zaciekawione finansami będą miały okazję poznać nowe i ekscytujące
    spojrzenie na ten temat.
  2.  Programiści będą mogli poznać język Rust i korzystać z dobrych praktyk kodowania,
    które mają zastosowanie w różnych językach programowania.
  3.  Z kolei doświadczonych deweloperów blockchaina może zaciekawić alternatywa dla
    Solidity i łańcuchów EVM.


Po zakończeniu warsztatu będziesz posiadał/a umiejętności i wiedzę niezbędną do
tworzenia skalowalnych i bezpiecznych aplikacji z inteligentnymi kontraktami na
blockchainie Aleph Zero.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.