Trading+ vol.6 - Porozmawiajmy o Bitcoinie | CrypS.

Trading+ vol.6 – Porozmawiajmy o Bitcoinie

Piwna Stopa, Szewska 7, Poznań
trading+ vol 6 poznań Eventy
Nazwa:
Trading+ vol.6 – Porozmawiajmy o Bitcoinie
Data:
19 stycznia 2023 - 19 stycznia 2023
Adres wydarzenia:
Piwna Stopa, Szewska 7, Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Online

Do Poznania powraca event Trading+. To już szósta odsłona spotkania miłośników kryptowalut i nie tylko, które podbiło serca Poznaniaków. Serdecznie zapraszamy do Piwnej Stopy już 19 stycznia!

Czym jest Trading+?

Jest to spotkanie dla osób interesujących się rynkiem kryptowalut, forex lub papierami wartościowymi. Chętnych poznania różnych historii inwestycyjnych i spostrzeżeń na tematy giełdowe. Lubiących dzielić się własnymi doświadczeniami i rozmawiać o sytuacji na rynku. Ekipa Egera rozwieje nurtujące Was pytania i opowie o obecnych trendach. Mamy nadzieję, że wyjdziecie ze spotkania z nowymi umiejętnościami i dawką inspiracji.

Spotkanie odbędzie się 19.01.2023 r. o 18:00 w Piwnej Stopie w Poznaniu. Zapraszamy!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.