Trading+ Vol.4 | CrypS.

Trading+ Vol.4

Plus Jeden, Poznań
trading+ vol4 Eventy
Nazwa:
Trading+ Vol.4
Data:
14 czerwca 2022 - 14 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Plus Jeden, Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Offline

Do Poznania wraca event Trading+, do którego organizacji zaprosił nas jego główny twórca, czyli giełda Egera. Tym samym zapraszamy serdecznie do Poznania już 14 czerwca!

Czym jest Trading+?

Trading+ to nie tylko meetup, to przede wszystkim społeczność ludzi, których częścią życia jest rynek. Jako aktywni uczestnicy rynku chcemy tworzyć lepszą gospodarkę, jednocześnie będąc świadomymi swoich decyzji inwestycyjnych.
Jako doświadczeni traderzy wiemy, że nie ma nic gorszego niż popadanie w skrajności. Dlatego nasze wydarzenia składają się zawsze z trzech zasadniczych części:

  1. Jako podstawę naszych meetupów wybraliśmy merytoryczne prelekcje. Nasi prelegenci to praktycy. Nie spodziewaj się zatem nudnego wykładu opartego o laboratoryjne założenia. To, co możemy zagwarantować to 1000% praktyki przydatnej na każdym rynku!
  2. Drugim elementem spotkań jest networking oraz wymiana doświadczeń. Jeśli jesteś praktykiem, to idealny czas jak i miejsce, aby poznać jak najwięcej case-study, z których z pewnością wyciągniesz dużo wniosków
  3. Trzecią częścią wydarzenia jest after-party, na którym dokończysz rozpoczęte rozmowy oraz będziesz mógł zadać kuluarowe pytania naszym prelegentom. To również świetny czas na zbudowanie tego na czym zależy nam najbardziej – polskiej społeczności traderów.

Wydarzenie wraca po 2 latach pandemicznej przerwy ze swoją czwartą odsłoną.

Śledźcie wydarzenie na Facebooku by poznać prelegentów!

Jak zapisać się na wydarzenie?

Wystarczy wypełnić formularz-> https://forms.gle/jymkVDPYRkVotLBD6
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.