ToT Conference Technology Of Tomorrow | CrypS.

ToT Conference Technology Of Tomorrow

Warszawa
ToT Conference Technology Of Tomorrow Europa
Nazwa:
ToT Conference Technology Of Tomorrow
Data:
18 maja 2023 - 18 maja 2023
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
450,00 zł - 550,00 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Podczas wydarzenia ToT Conference Technology Of Tomorrow, będziesz miał/ła okazję poznać prezentacje najlepszych ekspertów z wielu branż oraz ciekawe use case’y. To doskonała szansa, by dowiedzieć się więcej jakie są realne rozwiązania najnowszych trendów technologicznych oraz by zdobyć unikalną wiedzę. Ta z kolei może przyczynić się do zwiększenia produktywności Twojej firmy czy też do opracowania nowych, innowacyjnych produktów i usług.

Na ToT Conference będą poruszane tematy związane z wykorzystaniem technologii blockchain, IoT i AI w różnych dziedzinach życia, takich jak: smart cities, finanse, biznes, energetyka, medycyna, prawo, przemysł czy automotive. Prezentowane będą również rzeczywiste przykłady rozwiązań, które pomogą przedsiębiorcom, instytucjom i organizacjom zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed nimi w dzisiejszych czasach i jakie narzędzia oraz strategie mogą wspierać ich rozwój.

Tematy poruszane podczas konferencji:

  • Smart City i Smart Home – przykłady rozwiązań i ich wdrożenie.
  • Connected mobility – trendy technologiczne w sektorze automotive.
  • Opieka zdrowotna i Medtech – przykłady nowych rozwiązań.
  • Zielona energia i jej tokenizacja (blockchain i ML i IoT).
  • IoT w produkcji i przemyśle.
  • Cyfrowe aktywa jako nowe modele biznesowe i strumienie wartości -tokenizacja, NFT, CBDC, cyfrowa gotówka i ich wykorzystanie domonetyzacji danych.
  • Tożsamość cyfrowa i jej wpływ na innowacyjne rozwiązania biznesowe(identyfikacja ludzi, maszyn, podmiotów biznesowych, DAO).
  • Blockchain, IoT, ML i nowe modele biznesowe w metaverse.
  • Co zmienia innowacja web3 i jak przejść z web2 na web3 (i czy warto)?Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.