TOKEN2049 - Hongkong 2021 | CrypS.

TOKEN2049 – Hongkong 2021

Kowloon, Hong Kong
TOKEN2049 to najważniejsza impreza kryptograficzna w Azji Eventy
Nazwa:
TOKEN2049 – Hongkong 2021
Data:
23 marca 2021 - 24 marca 2021
Adres wydarzenia:
Kowloon, Hong Kong
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
299$ - 2499$
Tryb wydarzenia:
Offline

TOKEN2049 to najważniejsza impreza kryptograficzna w Azji. Jest on organizowany corocznie w Hongkongu i gromadzi ponad 2000 uczestników z 70 krajów. Wydarzenie scala globalny przemysł kryptograficzny w Azji, łącząc przedsiębiorców, inwestorów, deweloperów, entuzjastów branży i globalne media w dwa produktywne i wnikliwe dni. Weterani z całego świata przybywają do Hongkongu i przekształcają miasto w centrum kryptograficzne i blockchainowe. Spodziewaj się szeregu spotkań, warsztatów i hackatonów. O tym wydarzeniu piszą między innymi The Wall Street Journal, Bloomberg czy The New York Times. Z pewnością warto się pojawić na jednym z najpopularniejszych wydarzeń na świecie w branży.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.