TOKEN2049 - dwie konferencje - Dubaj i Singapur | CrypS.

TOKEN2049 – dwie konferencje – Dubaj i Singapur

Singapur/Dubaj
Azja
Nazwa:
TOKEN2049 – dwie konferencje – Dubaj i Singapur
Data:
18 kwietnia 2024 - 19 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Singapur/Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
599-4999 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

TOKEN2049 to wydarzenie składające się z dwóch konferencji, które odbywają się od kilku lat w Dubaju i Singapurze, na których biorą udział założyciele i dyrektorzy wiodących firm z sektora Web3.

Event Dubaju odbędzie się w dniach 18 i 19 kwietnia 2024 roku. Wśród ogłoszonych prelegentów na scenie wystąpią Tyler Winklevoss, dyrektor generalny Gemini, Arthur Hayes, założyciel BitMex, Jeremy Allaire, dyrektor generalny Circle i Balaji Srinivasan, były dyrektor ds. technicznych Coinbase. Link do tego wydarznia znajdziecie tutaj.

Natomiast kolejna TOKEN2049 w Singapurze odbędzie się w dniach 18 i 19 września 2024 roku. Więcej informacji o tym wydarzeniu w tym miejscu.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.