TOKEN2049 | CrypS.

TOKEN2049

Singapur
TOKEN2049 Azja
Nazwa:
TOKEN2049
Data:
13 września 2023 - 14 września 2023
Adres wydarzenia:
Singapur
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$499 - $3,999
Tryb wydarzenia:
Offline

TOKEN2049 to najważniejsze wydarzenie kryptowalutowe, organizowane corocznie w Singapurze, podczas którego założyciele i dyrektorzy wiodących firm i projektów Web3 dzielą się swoimi poglądami na branżę.

Wydarzenie jednoczy przedsiębiorców, inwestorów, programistów, znawców branży, globalne media – i tworzy niesamowite możliwości nawiązywania kontaktów podczas dwudniowego wydarzenia głównego.

TOKEN2049 zapewnia uczestnikom możliwość uczenia się od najbardziej wpływowych i uznanych ludzi, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu ekosystemu.

Mówcy podczas wydarzenia:

  • Yat Siu – Współzałożyciel i Prezes Zarządu Marki Animoca
  • Haseeb Qureshi – Partner zarządzający Dragonfly
  • Arthur Hayes – Współzałożyciel BitMEX
  • Alex Svanevik – CEO Nansen
  • Emin Gün Sirer – Współzałożyciel i CEO Ava Labs
  • Brad Garlinghouse – CEO Ripple

    – i wielu więcej…

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.