TOKEN2049 | CrypS.

TOKEN2049

Hongkong
Token2049 2021 Eventy
Nazwa:
TOKEN2049
Data:
23 listopada 2021 - 24 listopada 2021
Adres wydarzenia:
Hongkong
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
299$ - 2499$
Tryb wydarzenia:
Offline

TOKEN2049 to najważniejsza impreza kryptograficzna w Azji, organizowana corocznie w Hongkongu, podczas której założyciele i dyrektorzy czołowych firm kryptograficznych i blockchain dzielą się swoimi opiniami na temat rynku. Wydarzenie rzuca światło na globalne zmiany, jednocześnie przyjmując unikalną i poszerzającą się perspektywę na ekosystem i jego ogromne możliwości.

TOKEN2049 łączy globalny przemysł kryptograficzny, jednocząc przedsiębiorców, inwestorów, programistów, entuzjastów branży i globalne media w Hongkongu. Podczas niezależnie organizowanych wydarzeń edukacyjnych, społecznościowych i deweloperskich, entuzjaści branży i weterani z całego świata przybywają do Hongkongu i przekształcają miasto w centrum kryptowalut i blockchain. Spodziewaj się szeregu spotkań, warsztatów, hackathonów, kolacji i imprez w wyjątkowych miejscach w całym mieście. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.