TechTalkSession vol.2 - Co przyniesie technologia w przyszłości? | CrypS.

TechTalkSession vol.2 – Co przyniesie technologia w przyszłości?

Toruń
tech talk session Eventy
Nazwa:
TechTalkSession vol.2 – Co przyniesie technologia w przyszłości?
Data:
4 marca 2020 - 4 marca 2020
Adres wydarzenia:
Toruń
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Wstęp wolny
Tryb wydarzenia:
Online

Już 4 marca o godzinie 16:30 odbędzie się drugie wydanie Tech Talk Session. Wydarzenie odbędzie się w Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (Sala II).

Tech Talk Session to spotkania o tematyce nowoczesnych technologii, ekonomii, zarządzania i marketingu. Zostaną wygłoszone trzy tematy (każdy po 15-20 minut), po zakończeniu każdej prelekcji będzie możliwość odbycia dyskusji z prelegentem (10 minut). Na spotkaniu przybliżymy Wam mechanizmy z pogranicza marketingu i nowoczesnych technologii, które aktualnie wytaczają wiele ścieżek.

Agenda:

  • 16:30-17:00 – Kryptowaluty i blockchain – jaka będzie ich przyszłość? (Maurycy Konopacki);
  • 17:00-17:30 – Metoda Google Hacking, czyli czego nie wiesz o swojej przeglądarce (Piotr Ramotowski);
  • 17:30-18:00 – TBA (Jakub Szczepkowski).

Wydarzenie jest w pełni darmowe.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.