TechTalkSession vol.1 | CrypS.

TechTalkSession vol.1

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu
techtalksession Eventy
Nazwa:
TechTalkSession vol.1
Data:
9 stycznia 2020 - 9 stycznia 2020
Adres wydarzenia:
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Online

Już 9 stycznia w Toruniu rozpocznie się cykl comiesięcznych spotkań Tech Talk Session – na których poruszona zostanie tematyka nowoczesnych technologii, ekonomii, zarządzania i marketingu. Oczywiście nie zabraknie wśród tematów również kryptowalut, a dokładniej projektu Libra. Pojawi się również wykład z zakresu Cyberbezpieczeństwa.
Zostaną wygłoszone trzy tematy (każdy po 15-20 minut), po zakończeniu każdej prelekcji będzie możliwość dyskusji z prelegentem (10 minut).

Agenda:

  • 18:00-18:30 – Libra – “kryptowaluta” Facebooka (Maurycy Konopacki);
  • 18:30-19:00 – Wpływ zarządzania wiedzą na innowacyjność przedsiębiorstw (Michał Jagielski);
  • 19:00-19:30 – Pegasus – najpotężniejsze narzędzie do inwigilacji telefonów (Piotr Ramotowski).Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.