TEAMZ Web3/AI Summit - Japonia | CrypS.

TEAMZ Web3/AI Summit – Japonia

Toranomon Hills Forum, Minato City, Japonia
AI
Nazwa:
TEAMZ Web3/AI Summit – Japonia
Data:
13 kwietnia 2024 - 14 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Toranomon Hills Forum, Minato City, Japonia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
56-351 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

TEAMZ Web3 Summit to zaktualizowana wersja wydarzenia TEAMZ BLOCKCHAIN ​​SUMMIT, czyli najbardziej wpływowej konferencji poświęconej technologii blockchain w Japonii. 

W roku 2024 organizatorzy rozszerzają tę działalność w celu skupienia się zarówno na rozwijających się obszarach Web3, jak i sztucznej inteligencji, czyli dwóch domenach, które w ostatnim czasie odnotowały gwałtowny rozwój.

Hasłem przewodnim konferencji jest „Web3/AI: Przyszłość”, bowiem organizatorzy chcą ułatwić uczestnikom prowadzenie dyskusji na temat trajektorii sektora Web3 po 2024 r. oraz pojawiających się paradygmatów społecznych i gospodarczych kształtowanych przez sztuczną inteligencję.

Liderzy myśli, pionierzy i eksperci w dziedzinie Web3 oraz sztucznej inteligencji, pochodzący zarówno z Japonii, jak i z zagranicy, podzielą się wieloma spostrzeżeniami na temat zastosowań technologicznych, dynamiki rynku i innowacyjnych rozwiązań. Dodatkowo planowane są interaktywne sesje pogłębiające dyskurs pomiędzy uczestnikami z różnych branż i krajów.

Podczas trwania tego wydarzenia przewiduje się zgromadzenie ponad 100 podmiotów z sektora VC i inwestorów, ponad 100 wystawców oraz ponad 120 cenionych ekspertów i naukowców z sektorów Web3 i AI. Organizatorzy spodziewają się także przybycia publiczności z całego świata liczącej ponad 5000 uczestników.

Cel pozostaje jasny: wspieranie wprowadzenia i ewolucji zarówno Web3, jak i sztucznej inteligencji. Podkreślając przełomowe rozwiązania oferowane przez pionierów w tych sektorach, twórcy tego wydarzenia chcą wspierać ich szerszą akceptację i wymierny wpływ w realnym świecie.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.