SURFIN'BITCOIN 2022 | CrypS.

SURFIN’BITCOIN 2022

Francja
SURFIN'BITCOIN 2022 Eventy
Nazwa:
SURFIN’BITCOIN 2022
Data:
25 sierpnia 2022 - 27 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Francja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE - 800$
Tryb wydarzenia:
Offline

Dołącz do największej konferencji Bitcoin w Europie w Casino de Biarritz. 

Pierwszy dzień będzie poświęcony na nawiązywanie kontaktów, spotkania i działania promujące wymianę między uczestnikami. Zakończy się ekskluzywną nocą sieciową zarezerwowaną dla VIP.

Pozostałe dwa dni będą poświęcone treściom redakcyjnym, gdzie każde pół dnia będzie miało określony temat.

Ponad 100 prelegentów wystąpi na zmianę na dwóch scenach: 

  • Ogólnodostępna sala dla ogółu społeczeństwa 
  • Ekspercki pokój dla najbardziej obeznanych z bitcoinami ludzi i profesjonalistów z branży.

Podobnie jak w zeszłym roku, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o bitcoinie poprzez liczne warsztaty i odkryć firmy, które będą wystawiać swoje produkty i usługi na stoiskach.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.