Strefa Blockchain - Przyszłość w energetyce i cyfryzacja waluty w Polsce | CrypS.

Strefa Blockchain – Przyszłość w energetyce i cyfryzacja waluty w Polsce

Restauracji Dom Królów, Elbląg
strefa blockchain energetyka Eventy
Nazwa:
Strefa Blockchain – Przyszłość w energetyce i cyfryzacja waluty w Polsce
Data:
15 czerwca 2022 - 15 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Restauracji Dom Królów, Elbląg
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy
Tryb wydarzenia:
Online

Już 15 czerwca odbędzie się kolejna edycja Strefy Blockchain. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie przyszłość energetyki oraz jej wpływ
na rynek kryptowalut, a zwłaszcza na rynek miningu (kopania kryptowalut) oraz temat cyfryzacji waluty w Polsce. Jakie niesie to za sobą szanse, ale również i zagrożenia? Tego
dowiecie się już na najbliższym zjeździe.

Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w Restauracji Dom Królów (Hotelu Focus) na starym mieście w miejscowości Elbląg. Start wydarzenia o godzinie 17:30. Wstęp darmowy.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.