Strefa Blockchain - Elbląg | CrypS.

Strefa Blockchain – Elbląg

Elbląg - Hotel Focus
Strefa Blockchain - Elbląg Eventy
Nazwa:
Strefa Blockchain – Elbląg
Data:
12 stycznia 2022 - 12 stycznia 2022
Adres wydarzenia:
Elbląg - Hotel Focus
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
za darmo
Tryb wydarzenia:
Offline

Celem spotkań wydarzenia “Strefa Blockchain” jest networking, budowanie lokalnej społeczności, ale również wymiana doświadczeń oraz wiedzy związanej z technologią blockchain oraz kryptowalutami. Nie będzie prelekcji, wystąpień – to luźne spotkanie w towarzystwie ekspertów z branży. Już 12 stycznia w godzinach 17:30 – 19:30, odbędzie się pierwsze spotkanie Strefy Blockchain po pandemicznej przerwie! Na najbliższym spotkaniu podsumujemy ubiegły rok, opowiemy skąd nagłe wzrosty na początku 2020 oraz przyjrzymy się projektowi Metaverse!

Agenda:

  • 17:30 – 18:00 Przegląd rynku – Podsumowanie roku 2021;
  • 18:00 – 18:45 Prezentacja wybranych projektów/kryptowalut – Unlimited;
  • 18:45 – 18:55 Q&A;
  • 19:00 – 19:30 Networking;
  • 19:30 Zakończenie;

Wejście na spotkanie jest całkowicie darmowe!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.