Start kariery w Web3: zawody techniczne + warsztat z explorerów blockchain | CrypS.

Start kariery w Web3: zawody techniczne + warsztat z explorerów blockchain

Rotunda PKO BP ul. Marszałkowska 100/102, Warszawa
Blockchain
Nazwa:
Start kariery w Web3: zawody techniczne + warsztat z explorerów blockchain
Data:
21 lutego 2024 - 21 lutego 2024
Adres wydarzenia:
Rotunda PKO BP ul. Marszałkowska 100/102, Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Wstęp darmowy
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Chcesz rozpocząć pracę w Web3 w roli technicznej ale nie wiesz od czego zacząć? Stawiasz pierwsze kroki w “programowaniu blockchainów” ale nadal masz więcej pytań niż odpowiedzi? A może działasz już aktywnie z technologią blockchain i chcesz rozwijać się dalej? 

Wpadaj na darmowy event poświęcony startowi kariery w branży Web3, podczas którego będą omawiane kluczowe techniczne role zawodowe oraz na poprowadzone warsztaty dotyczące explorerów blockchain!

Celem organizatorów jest odpowiedzieć na pytania uczestników i rozwianie wątpliwości, przed którymi stoją osoby wchodzące zawodowo do branży Web3. Osoby, które pojawią się na evencie, dowiedzą się, jak wygląda codzienna praca w takowych rolach oraz jak korzystać z jednego z podstawowych narzędzi – explorera blockchainowego.

Program wydarzenia prezentuje się następująco:

 • Panel dyskusyjny ekspertek, które pracują już w branży blockchain w rolach technicznych i podzielą się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Panel zakończy sesja Q&A (ok 50 min)
 • Warsztat poświęcony explorerom blockchain wraz z case study (ok 45 min) – wyjdziesz z wydarzenia z realną wiedzą gotową do wykorzystania w praktyce

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

 • Dla wszystkich – kobiet i mężczyzn – chcących rozpocząć lub rozwinąć karierę zawodową w Web3 w rolach technicznych,
 • Zarówno osób nietechnicznych planujących pracę lub pracujących już w branży Web3 otwartych na zgłębienie wiedzy o technologii blockchain oraz pragnących lepiej zrozumieć współpracę z programistami Web3 czy narzędzia Web3,
 • Dla founderów chcących lepiej zrozumieć specyfikę ról technicznych Web3 oraz osób spragnionych ciągłego rozwoju w tej technologii.

Czego się dowiesz?

 • Podczas paneli dyskusyjnych zostaną poruszone następujące  tematy:
 • Jak praca w rolach technicznych w Web3, różni się od tej w web2?
 • Jak wejść do branży Web3 i rozpocząć tam karierę zawodową jako programista, architekt itp.?
 • Jakie kompetencje są do tego kluczowe?
 • Przed jakimi wyzwaniami i trudnościami stoją specjaliści we wspomnianych obszarach?
 • Gdzie szukać pracy w Web3?
 • Skąd warto czerpać wiedzę na temat technologii blockchain by zacząć i się rozwijać?
Z kolei podczas swojego warsztatu Beata Lipska przybliży nam temat explorerów blockchainowych. Uczestnicy dowiedą się m.in.
 • Czym są explorery i jak z nich korzystać
 • Jakie informacje możesz wyczytać z explorerów i jak je zrozumieć
 • Jak wyglądają i działają przykładowe explorery – case study na przykładzie Tezos

Prelegentki:

Beata Lipska 
Beata zawodowo jest Develper Advocate (DevRel) w firmie TriliTech dla blockchaina Tezos. Była Programistka PHP/Go (dziś tylko hobbystycznie), do tego Soft Skills Preacher, czyli głosi jak umiejętności miękkie mogą zmienić całą branżę IT i rozwiązania, które tworzą w ramach Tezos. Beata pisze, rysuje, opowiada, edukuje, jest mentorką. Prywatnie rodzic, żona, do tego podróżniczka, emigrantka, pasjonatka życia.

Marta Geater Piekarska
Urodzona i wychowana w Polsce, absolwenta politechniki Warszawskiej. Po uzyskaniu doktoratu na Technische Universitat Berlin, Marta zdecydowała się podłączyć swoją pasję do bezpieczeństwa oraz prywatności z nowymi technologiami i rozpoczęła karierę w tematyce Blockchaina, a z czasem również AI i komputerów kwantowych. Od stycznia Marta zdecydowała się pójść na głęboką wodę i sprawuje rolę Executive Director w Data Preservation Labs, Filecoin.

Sylwia Chmurkowska (prowadząca panel)
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Blockchain, uznana w raporcie Strong Woman in IT 2023. Od 12 lat związana z branżą IT. Obecnie pełni funkcję COO w firmie Neti, specjalizującej się w technologii blockchain. Jej ekspertyza obejmuje obszary HR, Finansów, Sprzedaży i Marketingu. Aktywnie buduje połączenia między biznesem a branżą IT, a jej zaangażowanie w blockchain pozwala jej ciągle się rozwijać i eksplorować innowacyjne rozwiązania.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.