Staking Summit 2023 | CrypS.

Staking Summit 2023

Istambuł, Turcja
staking summit Blockchain
Nazwa:
Staking Summit 2023
Data:
10 listopada 2023 - 11 listopada 2023
Adres wydarzenia:
Istambuł, Turcja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
250-1200 EUR
Tryb wydarzenia:
Offline

Konferencja Staking Summit powraca jeszcze lepsza, większa oraz bardziej wpływowa niż kiedykolwiek wcześniej!

Event ten ma na stania się centralnym punktem skupionym wokół szybko rozwijającego się krajobrazu stake’owania o wartości 92,73 miliardów dolarów oraz ma za zadanie stworzenia wspólnego mostu dla autorów rozwiązań Proof-of-Stake (PoS).

Co za tym idzie, wydarzenie to ma zjednoczyć w jednym celu wszystkich walidatorów, inwestorów kapitału wysokiego ryzyka, deweloperów protokołów PoS, kreatorów danych i pionierów liquid stakingu.

Organizacja Staking Rewards dokłada wszelkich starań, aby stake’owanie było bezpieczne i dostępne dla każdego. To zaangażowanie rozciąga się na Staking Summit, kluczowe spotkanie dla autorów PoS, mające na celu kształtowanie przyszłości stakingu w dążeniu do dotarcia do kolejnych użytkowników.

Agenda jest wypełniona istotnymi tematami, takimi jak doskonalenie najlepszych praktyk walidatorów, strategie zarządzania, architektura blockchainów, zawiłości DVT, wzmacnianie bezpieczeństwa stakingu, dane, innowacje w produktach stakingu, narzędzia do stakingu i nie tylko!

Wśród speakerów znajdują się:

 • Martin Köppelmann , współzałożyciel i dyrektor generalny Gnosis
 • Anton Bukov , współzałożyciel 1inch
 • Justin Sun , założyciel TRON
 • Konstantin Łomashuk , założyciel walidatora P2P
 • Eugene Pshenichny , twórca protokołu w Lido
 • Alison Mangiero , dyrektor wykonawcza Proof of Stake Alliance
 • Michael Kong , dyrektor generalny Fantomu
 • Jim McDonald , współzałożyciel i dyrektor ds. technicznych firmy Atestant
 • Chandler Song , współzałożyciel i dyrektor generalny Ankr
 • Lorien Gabel , współzałożycielka i dyrektor generalna Figment
 • Caspar Schwarz-Schilling , badania protokołów w Fundacji Ethereum

W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowanych wiele rozwiązań dotyczących sieci typu proof-of-stake, w tym Ethereum, Solana, Cardano, Aptos, Sui , Polkadot, Avalanche i inne.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.