SSI & Digital ID - Zdecentralizowana tożsamość w blockchain | CrypS.

SSI & Digital ID – Zdecentralizowana tożsamość w blockchain

Warszawa
SSI & Digital ID - Zdecentralizowana tożsamość w blockchain Eventy
Nazwa:
SSI & Digital ID – Zdecentralizowana tożsamość w blockchain
Data:
8 lutego 2023 - 8 lutego 2023
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Offline

Stowarzyszenie Blockchain Polska zaprasza na wyjątkowy meetup: SSI & Digital ID – zdecentralizowana tożsamość w blockchain. Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2023 r. w
Centralnym Ośrodku Informatyki (COI) w Warszawie. Tego dnia entuzjaści blockchaina oraz nowych technologii będą mieli okazję zdobyć cenną wiedzę, słuchając prelekcji ekspertów z branży.

Self-Sovereign Identity (SSI) to model identyfikacji cyfrowej, w której to użytkownik kontroluje swoje dane osobowe, a nie instytucje, firmy czy rządy. SSI opiera się na założeniu, że każdy ma prawo do prywatności, a jego cyfrowy identyfikator jest jego własnością.

Digital ID to cyfrowa wersja naszej tożsamości, która może być wykorzystywana do autoryzacji i uwierzytelniania transakcji online za pomocą technologii blockchain.

Podczas spotkania dowiesz się jak technologia blockchain może być wykorzystana do tworzenia zdecentralizowanej tożsamości oraz jakie są korzyści związane z jej zastosowaniem. Poznasz też, jakie projekty już działają w tej dziedzinie i jakie są perspektywy dalszego rozwoju.

W programie wydarzenia przewidziane są wystąpienia specjalistów takich jak:

  • Błażej Adamczyk | Chief Software Architect, COI
  • Jakub Żurawiński | Co-Founder, Bitfold
  • Jacek Pikul | CTO, Billon

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.