Spotkanie z twórcami GamerCoin (GHX) | CrypS.

Spotkanie z twórcami GamerCoin (GHX)

BiznesHub Warszawa [dokładna lokacja będzie podana indywidualnie]
gamercoin Eventy
Nazwa:
Spotkanie z twórcami GamerCoin (GHX)
Data:
15 października 2020 - 15 października 2020
Adres wydarzenia:
BiznesHub Warszawa [dokładna lokacja będzie podana indywidualnie]
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Portal Bitcoin.pl oraz warszawski BiznesHub zapraszają na spotkanie z twórcami tokenu GamerCoin (GHX).

Token ten jest kolejnym, po jego tytułowym produkcie, dziełem projektu GamerHash. Ten ostatni działa od blisko dwóch lat, i w ciągu tego okresu rozwinął się w firmę mającą blisko pół miliona użytkowników na świecie.

GameHash wprowadził na rynek platformę, służącą do wykorzystania nadwyżek mocy obliczeniowej urządzeń elektronicznych, a należących do indywidualnych partycypantów, do wydobycia kryptowalut.

Była ona optymalizowana pod użytkowników gier komputerowych – w założeniu miała nie obniżać przy okazji swojej pracy żadnych innych parametrów sprzętu, jedynie wykorzystywać te nieużywane.

GamerCoin to kolejny krok w rozwoju platformy, czy też, jak określa to sam zespół, Ekosystemu GameHash. Prócz funkcjonowania w roli “typowej” kryptowaluty (kiedy zacznie być notowana na giełdach tychże), będzie także pełnić rolę natywnego tokenu platformy, umożliwiając spieniężanie zarobków z aktywności tamże, nabywania rozmaitych

Zespół tokenu (czy też ściślej, stojącą za nim firmę CoinAxe, Ltd., formalnie zarejestrowaną na Malcie) reprezentować będą prezes przedsięwzięcia, Patryk Pusch, oraz kierownik jego marketingu, Artur Pszczółkowski. Prócz wystąpienia i przedstawienia projektu, będą oni odpowiadać na pytania od publiczności.

Spotkanie będzie miało miejsce 15 października wieczorem – od godziny 19 do 21. Wstęp jest darmowy, w celu wzięcia udziału trzeba przesłać zgłoszenie przez udostępniony przez Bitcoin.pl formularz na podanej stronie. Liczba miejsc jest, co przewidywalne, ograniczona, toteż w przypadku zainteresowania tematem warto rozważyć nieodwlekanie zgłoszenia chęci wzięcia udziału.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.