SiGMA Europe Virtual Expo 2020 | CrypS.

SiGMA Europe Virtual Expo 2020

Online
Wydarzenie Sigma Europe 2020 będzie w dużej mierze poświęcone aktualnej sferze gier i technologii w Europie. Eventy
Nazwa:
SiGMA Europe Virtual Expo 2020
Data:
24 listopada 2020 - 25 listopada 2020
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

SiGMA Europe odbędzie się pod koniec listopada i masz możliwość pojawić się na nim będąc w zaciszu własnego ekranu. Wydarzenie będzie w dużej mierze poświęcone aktualnej sferze gier i technologii w Europie. Jest to szansa dla osób, które chcą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami branży. W poruszanych tematach znajdą się również aktualizacje przepisów i regulacji, nowa rzeczywistość marketingu, zmieniające się oblicze płatności i najświeższe technologie.

Będąc uczestnikiem wydarzenia będziesz miał dostęp do wirtualnego piętra, na którym znajdziezs 150 znanych wystawców oraz 100 mówców. Na wydarzeniu pojawi się między innymi Akon ze swoją kryptowalutą Akoin czy Todd Haushalter, twórca Evolution Gaming. Do Twojej dyspozycji będzie również miejsce dyskusyjne, w którym będziesz miał możliwość debatowania z 5000 innych uczestników. A wisienką na torcie będzie możliwość spróbowania swoich sił w największych grach roku w interaktywnym salonie rozgrywki.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.