Security Days | CrypS.

Security Days

Centrum Konferencyjne Golden Floor ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
Security Days 2020 Eventy
Nazwa:
Security Days
Data:
21 października 2020 - 21 października 2020
Adres wydarzenia:
Centrum Konferencyjne Golden Floor ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 bądź 299 zł
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Konferencja, której nazwa mówi wszystko na temat jej tematyki. Organizatorem jest firma Bakotech, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa komputerowego i sieciowego.

W programie znajdą się zagadnienia z zakresu zabezpieczenia przed włamaniami czy spamem, bezpieczeństwa informacji (zarówno tej przechowywanej na nośnikach hardware’owych, jak i wykorzystującej rozwiązania sieciowe), a także zarządzania środowiskiem komputerowym.

Charakter konferencji, pomimo faktu, iż organizuje je podmiot for-profit, nie ma charakteru czysto komercyjnego (a w każdym razie nie wprost). Wyraźnie natomiast dostrzegalny jest rys marketingowy wydarzenia.

Prócz bowiem bezpośredniej prezentacji oferty Bakotech-u, tematykę tę podejmuje co najmniej kilka prelekcji tematycznych (pośród których autorów zresztą dominują pracownicy firmy-organizatora).

W konferencji można uczestniczyć za darmo w formule zdalnej – trzeba w tym celu wypełnić zgłoszenie na stronie. Prócz samej możliwości wysłuchania wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych, otrzymuje się w jego ramach także torbę z materiałami.

Udział osobisty wymaga pakietu “premium” (rozumianego siłą rzeczy dość egalitarnie, skoro wszystkie osoby uczestniczące na żywo będą “partycypantami premium”). Kosztuje on 299 zł, i prócz samego udziału oraz torby zawierającej materiały, w jego skład wchodzi też pendrive z nagraniami wystąpień.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.