Reach4.biz Meetup | CrypS.

Reach4.biz Meetup

Kinoteka, Warszawa
reach4biz meetup Eventy
Nazwa:
Reach4.biz Meetup
Data:
2 czerwca 2022 - 2 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Kinoteka, Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 1585 zł
Tryb wydarzenia:
Offline

Konferencja i targi Reach4.biz Meetup, to wydarzenie, podczas którego możesz poznać młodych startupowców i ich pomysły oraz wysłuchać debat oraz prelekcji o inwestowaniu w startupy.
Tematy poruszone podczas wydarzenia:

  • Jak inwestować w innowacje i startupy?
  • W jakie spółki i branże warto inwestować?
  • W których branżach innowacje rozwijają się najszybciej?
  • Czy polskie startupy mają szansę w starciu z tymi z Doliny Krzemowej?

Wydarzenie przewidziane jest na 1500 uczestników. Będą mogli poznać ponad 50 startupów oraz wysłuchać ponad 60 prelegentów w 5 strefach tematycznych.

Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 w Kinotece w Warszawie.
Konferencja jest otwarta, rejestracja darmowa.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.