Proof of Work Summit 2024 | CrypS.

Proof of Work Summit 2024

Frankfurt, Niemcy
POW event blockchain Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Proof of Work Summit 2024
Data:
27 września 2024 - 29 września 2024
Adres wydarzenia:
Frankfurt, Niemcy
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
119 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Spółdzielnia ETC i Fundacja Litecoin połączyły siły, aby zorganizować Szczyt Proof-of-Work 2024 we Frankfurcie nad Menem w dniach 27–29 września.

Szczyt POW ma na celu ożywienie i ujęcie ducha i etosu cypherpunków – inicjatorów rewolucji blockchain.

Z tej perspektywy wydarzenie to gromadzi czołowych innowatorów, liderów myśli i decydentów na świecie, poruszając takie tematy, jak „postęp w górnictwie”, „zmiany w polityce publicznej” i wszystko pomiędzy tymi obiema.

Tegorocznym tematem jest „Renesans Bitcoina”. Szeroki zestaw przypadków użycia dostępnych w warstwie podstawowej Bitcoina oraz oszałamiająca gama projektów warstwy drugiej stanowią ekscytujące potwierdzenie znaczenia i użyteczności POW.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.